Anadolu TM Aktarma Merkezi Nerede?

Günümüzde e-ticaret yoğun olarak kullanılmakta ve her geçen gün kullanımı artmaktadır. Kullanımın artması ile birlikte çeşitli e-ticaret siteleri ortaya çıkmıştır. Bunlar arasında akla gelenlerin başında hepsiburada.com gelmektedir. Hepsiburada.com siparişlerini Hepsijet adlı kargo firması üzerinden teslim etmektedir.

Hepsijet Kargo Firmasının Merkezi

Hepsiburada.com ile yapılan satın almaların kargo hareketleri sorgulandığında karşınıza Anadolu TM Aktarma Merkezi çıkar. Bu aşamada ise Anadolu TM Aktarma Merkezinin ne olduğu merak edilmektedir. Hepsiburada.com’un kargo firması olan Hepsijet’in merkezi Anadolu Aktarma Transfer Merkezidir. Kısa adı Anadolu TM Aktarma olarak geçer.

Anadolu TM Aktarma Merkezi Nedir?

Anadolu TM Aktarma Merkezi hepsiburada.com üzerinden alınan siparişlerin ilk toplandığı yerdir. Dağıtım buradan yapılır. Eğer bulunduğunuz ilde dağıtım merkezi varsa o merkeze aktarım sağlanır. Yoksa siparişin teslim edileceği şehre en yakın dağıtım merkezine gönderilir ve daha önceden planlanmış dağıtım gününde müşteriye teslim edilmek üzere dağıtıma çıkarılır.

Anadolu TM Aktarma Merkezi Nerede?

Anadolu TM Aktarma Merkezi Kocaeli ilindedir. Siparişin teslim süresi; teslim edilecek şehrin Kocaeli’ne yakınlığı ile doğru orantılıdır. İzmir’e daha geç teslimat yapılırken İstanbul’a daha erken teslimat yapılabilmektedir. Erken saatlerde verilen siparişlerin kargosu hemen çıkarılır. Ancak genellikle en geç 3-4 gün içerisinde teslimat sağlanır.

Anadolu TM Aktarma Merkezi Nerede

Anadolu TM Aktarma Merkezi Hakkında Kısa Bilgi

Hepsiburada.com’un siparişlerinin teslim edildiği Hepsijet kargo firması 2016 senesinde kurulmuştur. Bugün ülkemizde 35 farklı ilde merkezi vardır. Tüm bu merkezlerin ana merkezi ise Anadolu TM Aktarma Merkezi’dir. Bu 35 dağıtım merkezlerine 2000’e yakın taşıma araç ile hizmet verilmektedir. Ayrıca 50’ye yakın da filo aracı vardır.

Anadolu TM Aktarma Merkezi İletişim

Müşteriler satın aldıkları ürünlerin takibini internet üzerinden yapmak ve teslimat gününü bilmek isterler. Bu nedenle bazı iletişim kanallarına ihtiyaç duyarlar. Anadolu TM Aktarma Merkezi ile değişik yollardan iletişime geçerek sorun ve şikayetleri bildirmek veya siparişin durumu hakkında bilgi almak mümkündür. Bunun için denenebilecek değişik yollar vardır. Bunlardan bazıları şöyledir:

  • 0850 558 0 333 numaralı ücretsiz danışma hattı aranabilir.
  • 0549 558 03 03 numaralı Whatsapp destek hattına yazılabilir.
  • info@hepsijet.com üzerinden e-mail atılabilir.

Yukarıda belirtilen yöntemler kullanılarak kargoların hazırlanıp hazırlanmadığı, kargoların nerede olduğu, kargoların ne zaman teslim edileceği ile ilgili bilgi almak mümkündür. Ayrıca varsa sistemi geliştirmek ve daha iyi bir kılıfa sokabilmek için dilek ve görüşler de ilgili yöntemler ile aktarılabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Youtube Seo Nedir?

Youtube de aslında Google gibi bir arama motorudur. Aralarındaki fark aslında birinde siteleri liste...

Devamı

WordPress Site Hızlandıma Taktiği

Bu teknoloji çağı ve insanların dikkatleri gün geçtikçe azalıyor. Bu nedenle, net sitesi yükleme sür...

Devamı

WordPress Site Hızlandırma Eklentileri

Bir net sitesi yavaş olduğunda ne olur tahmin edin? Kimse onu ziyaret etmiyor. WordPress Önbellek Ek...

Devamı
ß