Gl Hf Ne Demek?

Oyunlarda kullanılan bazı yabancı terimler pek çok oyuncu tarafından merak ediliyor. Gl Hf oyunlarda kullanılan kısaltmalar arasında yer alıyor. Gl Hf kısaltmalarının Türkçe karşılıkları oldukça kolaydır. Gl kısaltması bol şans, hf kısaltması ise iyi eğlenceler anlamına geliyor. Rakiplere başarılar dilemek için kullanılıyor.

Glgh Ne Demek?

Gl kısaltmasının açılımı “Good Luck” şeklindedir. Rakip oyunculara şans dilemek için ve iyi eğlenceler demek için kullanılıyor. Oyun esnasında rakiplere yazılan kısaltmalar olarak biliniyor.

Nt Ne Demek?

Cs Go oyununda oyuncuların kullanabileceği kısaltmalardan biri de Nt kısaltmasıdır. Nt kısaltması “iyi deneme” anlamında kullanılan bir kısaltmadır. Rakip veya kendi takım arkadaşına yazılabilecek kısaltmalar arasında bulunuyor.

GG Wp Ne demek?

Oyunlarda kullanılan gg wp kısaltmalarının bir anlamı bulunuyor. İngilizce kelimelerin kısaltması olarak bir anlam ifade ediyor. Gg wp, maç sonunda karşı takımı tebrik etmek ve oyunun iyi olduğunu belirtmek için kullanılıyor. İyi oyun anlamına gelen kısaltma olarak online oyunlarda kullanılıyor.

Cs Go da gl hf Ne Demek?

Cs go oyununda oyuncular belirli noktalarda bazı mesajlar yazabiliyor. Özellikle gl ve hf kısaltmaları oldukça popüler olarak kullanılan kısaltmalar arasındadır. Kısaltmalarını kullanırken anlamlarını doğru bilmek gerekiyor.

Gl hf sözcüklerinin kullanıldığı anlamlar şöyledir;

  • İyi şanslar
  • İyi eğlenceler

Rakip oyuncularına veya takım arkadaşlarına bol şans dilemek için kullanılabilecek kısaltma türleridir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Noodle Fiyatları Sürekli Güncel Fiyatlar

Noodle çeşitleri son dönemlerde ülkemizde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Gerek makarnaya ben...

Devamı

Far Cry 6 İncelemesi

Far Cry 6 nihayet üzerimizde, bazı gecikmeler ve temelde kaçamayacağınız büyük bir pazarlama kampany...

Devamı

NordVPN İndir İnceleme

Muhtemelen piyasadaki en ünlü sanal özel ağ olan NordVPN, CyberSec dünyasındaki herhangi bir şe...

Devamı
ß