İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram uygulaması son zamanlarda çok fazla kullanıldığı biliniyor. İnsanlar gizli profilleri merak edip bunlara ulaşmak isteyebiliyor. Eskiden gizli hesap erişimi yoktu ama ilerleyen teknoloji ile şuan gizli hesapları görebilmekteyiz. Artık farklı uygulamalar kullanarak bu gizli hesaplara güvenilir bir şekilde ulaşılabiliyor. 

Basit bir şekilde programı indirip yeni bir hesap açmanız bunun için yeterli olacaktır. Güç içinde birden fazla gizli profile bu uygulamalar ile erişim sağlanabilir. Hem Android hem Apple yani tüm sistemlerden ve telefonlardan erişim vardır ve istediğiniz gibi rahatlıkla bu uygulamaları indirebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma

İnstagram üzerinden gizli hesaplara bakmak için bir kaç tane bilinen uygulama vardır. Bu uygulamalarda günlük üç profile bakma veya beş profile bakma gibi kısıtlamalar vardır. Daha yüksek sürüm satın alıp sınırsız bakmak da bir seçenek olarak kabul edilir. Bu uygulamalardan bazıları;

  • Postegro
  • Ghostegro
  • Huntegro
  • Pingru
  • Insta Stalker
  • Sosyal Analiz
  • Golgi
  • Instegro

Bu uygulamaları telefonunuza indirip üye olduktan sonra gizli olan profildeki paylaşımları görmek mümkündür. Daha önce de bahsettiğimiz gibi günlük sınırlı sayı hakkı mevcuttur. Daha fazla profil için ücret istenebilir. Ama bu ücret olmadan bakmanız mümkün. Hakkınız bittiğinde bu sefer yeni bir hesap açıp uygulamadan girip gizli hesaba erişebilirsiniz veya bir diğer uygulamalardan birini seçip açtığınız hesap ile oradan gizli profile erişimi sağlayabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

İnstagram uygulamasında gizli hesap görme programları içinden kullanışlı olan postegro uygulaması günde üç adet gizli profile ulaşma hakkı tanıyor. Bunun için yeni ve sıfır takipçili bir hesap açmanız gerekiyor. Kendi hesabınız ile bakmanız tavsiye edilmez. Yeni ve kullanmayacağınız bir hesapla kaydolup profillere bakabilirsiniz. Sonrasında yeni hesaba gerek kalmaz ve önce açtığınız yeni hesap ile girip istediğiniz zaman gizli profillere erişim sağlayabilirsiniz. Bu işlem güvenilirdir.

İnstagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Gizli hesaplara ulaşmak için bahsi geçen bu uygulamalardan hepsi kullanılabilir. Kişisel hesaplarınızı bu sitelere vermeyip yeni hesapları vermeniz tavsiye edilir çünkü kendi hesabınızın güvenliği söz konusu ise dikkat edilmelidir. Pingru, Ghostegro, Huntegro, Instegro, Golgi, gibi sitelerden de bu gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Asla kim olduğunuz anlaşılamaz ve kesinlikle güvenilirdir.

İnstagram Gizli Hesap Görme Programı

Kullanılacak bu programların hepsi tamamen güvenli uygulamalardır. Kimliğiniz vb. hiçbir bilgi verisi paylaşılmamaktadır. Eğer gizli bir hesaba erişmek istiyorsanız Postegro şuan en çok tercih edilen uygulamadır. Hesaptaki tüm paylaşımları, postları ve hikayeleri görmek mümkündür. Eksik post göstermemek gibi bir ihtimal yoktur. 

Anlık olarak tüm paylaşımlar gösterilmektedir. Saniye farkı bile olmadan paylaşımlar hemen uygulamaya düşer ve gösterime açık hale gelir. Bu uygulamaların bazılarının pro özelliğini satın alırsanız tüm haklarına sınırsız erişebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Twitter Hesap Silme

Twitter en büyük sosyal medya hesaplarından biri olarak görülüyor. Her geçen gün üye sayısının artma...

Devamı

Sj Ne Demek

Son yıllarda sosyal medyanın artık her yeri ele geçirmesi ile mizah da artık sosyal medya üzerinden ...

Devamı

O7 Ne Demek?

Sosyal medya kullanımı gün geçtikçe hayatımızın önemli bir yerinde olmaya başladı. Sosyal medyaya gi...

Devamı
ß