Kedi Maması Markaları

İnsanlar yıllar boyunca pek çok hayvan beslemiş ve hatta yeri geldiğinde onlara evini bile açmıştır. Bu hayvanların başında gelen ve çoğu zaman en sevimlisi sayılabilen kediler aslında vahşi olup yıllar içerisinde uysallaşmış ve türleri pek çok çeşitliliğe uğramıştır. Yavrusundan en büyüğüne tüm yaşlarında ayrı tatlı ve sevimli olan canlılar her canlı gibi mamaya ihtiyaç duymaktadırlar. Onların bu ihtiyacını karşılayabilmek için firmalar geçmişten bu yana ton balıklı, tavuklu veya daha birçok ürün içeren mamalar üretip sevimli dostlarımızın yemesi için piyasaya sürmüşlerdir. Her kedi birbirinden farklıdır dolayısıyla sevdikleri ve yemek istedikleri mama markaları da farklılık gösterebilmektedir.

Hill’s Markası

Hill’s markası her kediye ve zevklerine uygun olarak çeşitli mamalar üretmekte ve alanının en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Hill’s markası yavru kediler ve yetişkin kediler için pek çok kıvamda ve pek çok malzemeyle mamalar üretip daha sonradan piyasaya sürmektedir. Amerika yapımı olan bu firma balıklı, sebzeli, tavuklu ve çeşitli etlerde oluşan mamalarıyla neredeyse bütün kedilerin damak zevklerine hitap edebilmektedir.

Acana Markası

Acana kedi maması çeşitli yöresel ürünlerle yapılmış yapımında tavuk, kırmızı et ve daha birçok et benzeri ürün kullanılmış kaliteli bir kedi mama markasıdır. Tahılsız mama seçeneği bulunan marka bu yönüyle rakiplerini geride bırakmış ve önlerine geçmiştir. Yüksek protein içerikli bu ürün genelde yetişkin ve genç kedilere hitap etse de yavru kediler için de çeşitli ürünleri ve mamaları mevcuttur. Bu markanın aslında en çok beğenilen ürünü Acana Grasslands tahılsız etli mamalarıdır.

La Vital Markası

La Vital zengin protein içerikli mamalarıyla pek çok kedinin damak zevkine uyum sağlayan kaliteli bir mama markasıdır. La Vital markası özellikle kısırlaştırılmış, çok fazla tüy yutan ve sindirim rahatsızlığı bulunan kediler için bir numaralı kaliteli marka haline gelmektedir. Yavru kedilere özel somun balıklı mamasıyla pek çok yavrunun karnının doymasını sağlayan La Vital markası yetişkin kedilere de mide şenliği yaşatmakta ve onların bayılarak yemesini sağlayan mamalar üretmektedir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Kişisel Gelişim Önerileri

İnsanlar pek çok yıldır kendilerini geliştirmek için pek çok şey yapmışlardır. Kendilerini geliştirm...

Devamı

İndirim Kodu Nedir? Nasıl Alınır, Kullanılır?

Alışveriş yaparken indirim kodu kullanmak çoğu kişinin tercih ettiği bir şeydir. Farklı markaların y...

Devamı

Dijitürk Nasıl İptal Edilir?

Türkiye Süper Ligi ve bir alt lig olan Spor Toto Süper Ligi için yapılan yayın ihalesinde 3 farklı ş...

Devamı
ß