Sıvı Yağ Fiyatları

Sıvı yağ yemeklerin olmazsa olmaz ana malzemeleri içerisinde yer alır. Yemeklere lezzet verir. Bitkilerden elde edilen sıvı yağ ülkemizde güne bakan, konola, fındık ve zeytin yağından elde edilir ve tüketilir. 2021 yılının son çeyreğinde enflasyona bağlı olarak artış gösteren sıvı yağ litre fiyatları tüketiciler tarafından büyük tepki ile karşılanırken bu mana da zincir market ve diğer marketlerde sıvı yağ fiyatları geriye çekilmeye başlandı.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Birleşik Mağazalar zinciri olarak ülkenin her köşesinde yer alan BİM market zincirinde farklı markalara ait yağlar litre ve 5 litrelik olarak satılıyor. Bu yağların geçen ay ki fiyatı kilogram başına yüksek iken bugünkü fiyat etiketi yüzdelik oranında değişerek daha ucuz hale döndü. gerçi hiç bir yağ markasının fiyatı Eylül ayındaki fiyatı üzerinden satılmamaktadır. Kilogram başı markasına göre 40 Tl ile 80 Tl arasında değişiyor. Yağ fiyatlarını güncel takip etmek adına tüketici yararına hizmet veren site yaptığı araştırma ve karşılaştırmalar ile size yağın en uygun fiyat ve markasını sunuyor.

A101 Sıvı Yağ Fiyatları

 • Yudum Bitkisel Sıvı Yağ Kızartma 1 L : 43,90 TL
 • Yudum Bitkisel Sıvı Yağ Omega 3 3000 Ml : 84,90 TL
 • Vera Ayçiçek Yağı 2 L : 45,90 TL
 • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 L : 67,95 TL
 • Vera Ayçiçek Yağı Pet 5 L : 108,90 TL
 • Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 L : 123,90 TL

Sıvı yağ konusunda indirime ilk giden market zinciri A101 olup, bu markette satılan tüm sıvı yağ çeşitlerinde enflasyon oranında indirim yapılarak tüketicinin yanında yer aldıkları belirtildi.

Sıvı yağların litre ve 5 litrelik fiyatlarında yüksek tutulan fiyatlarda gerekli duyulan indirimler yapıldı. Bu indirimlerin devamının gelip gelmeyeceğini, yada indirimlerin ne kadar süreliğine devam edeceğini ve sıvı yağ konusunda tüm detayların paylaşıldığı site sizlere gerekli bilgileri günlük paylaşımlarla yapıyor.

Migros Bim Sıvı Yağ Fiyatları

 • Yudum Kızartma Ustası Bitkisel Karışım Sıvı Yağ 1 L : 42,50 TL
 • Migros Ayçiçek Yağı 5 L Köşeli Pet Şişe : 109 TL
 • Migros Ayçiçek Yağı 2 L : 49,90 TL
 • Turna Ayçiçek Yağı Pet 4 L : 99,90 TL
 • Komili Ayçiçek Yağı 4 L Pet : 109,90 TL

Migro kaliteli, taze ve tercih edilen ürünleri ile ülkenin en çok alış veriş yaptığı marketler arasında ilk sıralarda yer alırken migros yöneticileri tarafından da tüketiciyi olumlu yönde etkileyen fiyat politikası tüm ürünler de uygulanırken bu indirim yağ markalarında da hissettirildi. Migrosun kendi etiketi ile sunulan yağlar daha uygun fiyatla tüketiciye sunulurken diğer yağ çeşitlerinde de küçük yüzdelik dilimlerinde indirimler gerçekleşti. Bu indirimleri migros kataloglarında, marketlerde ve internet sitelerinde görmek mümkün. Karşılaştırma yapıldığında migros ve bim sıvı yağ fiyatları bir birine denk niteliktedir.

Şok Sıvı Yağ Fiyatları

 • Evin Ayçiçek Yağı 1lt : 25,90 TL
 • Evin Ayçiçek Yağı 2 lt : 49,90 TL
 • Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 lt : 119 TL

Şok sıvı yağ fiyatlarının takibini yapacağınız internet sitesinde fiyat artış ve düşüşlerini takip etmek mümkün. Alış veriş yapmadan önce siteyi inceleyerek yağların marka fiyatları ve diğer market zincirlerdeki fiyatlarını öğrenebilir, karşılaştırabilir ve en uygun yağı satan market zincirlerden hangi yağı almanız gerektiğini bilerek ürün satın alabilirsiniz. Şok market zincirlerinin raflarında yer alan yağ fiyatlarını güncel olarak ilgili siteden takip edebilirsiniz. Haftalık şok market zincir kataloğuna da yansıyacak olan bu indirimleri sitemiz fiyatları ile karşılaştırarark sitenin güvenirliliğini test edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Şarap Fiyatları

Şarap bir alkollü içkidir ve genel olarak üzüm meyvesinin sıkılarak suyunun çıkarılması ve çıkan suy...

Devamı

Bira Fiyatları – Güncel 2022 Bira Fiyatı

Bira, günümüzde en çok tüketilen alkollü içecektir. Genellikle fıstık ya da karışık çerezlerle tüket...

Devamı

Tekila Fiyatları 2022 – 2023 Güncel Fiyatlar

Meksika orjinli son derece elit bir içki olan Tekila, ismini Meksika'nın Jalisco eyaletinde bulunan ...

Devamı
ß