Twitter Hesap Silme

Twitter en büyük sosyal medya hesaplarından biri olarak görülüyor. Her geçen gün üye sayısının artması ve farklı içeriklerin kullanıcılar tarafından beğenilmesi, büyümesinin kolaylaştırıyor.

Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Silmek Mümkün Mü?

Twitter dondurma linki arayan birçok kişi bulunuyor. Bu kişilerin hesap dondurma nedenleri farklı olabiliyor. Hesabını donduran kişiler Twitter hesaplarının kalıcı olarak silinip silinmeyeceğini merak ediyor. Twitter hesapları kalıcı olarak silinebiliyor. Ancak bu işlemin gerçekleşebilmesi için bazı işlemlere ihtiyaç duyuluyor.

Twitter hesabının kalıcı olarak silinebilmesi için ilk olarak hesabın dondurulması gerekiyor. Twitter hesap dondurma linki kolay bir şekilde bulunabiliyor. Dondurulan hesap 30 gün kullanılmadığı takdirde kalıcı olarak siliniyor. Ancak 30 günlük süreçte hesaplarına giriş yapan üyelerin hesapları tekrar aktive hale geliyor.

Twitter hesabını kalıcı olarak silmek isteyenlerin 30 gün beklemesi gerekiyor. Twitter hesabı silindiğinde diğer kullanıcılar tarafından görünmüyor.

Android Twitter Hesabı Kalıcı Silme İşlemi

Twitter uygulaması birçok akıllı telefonda yer alıyor. Bu akıllı telefonlar arasında Android işletim sistemine sahip telefonlar da bulunuyor. Android işletim sistemli telefonlardan Twitter hesabını silmek için bazı detaylara hakim olmak gerekiyor. Bu detayların başarılı bir şekilde uygulanması halinde hesap silme işlemlerinde herhangi bir sorun görülmüyor.

Android cihazlardan Twitter hesabını silmek için Twitter uygulaması açılıyor. Twitter uygulamasına girdikten sonra ayarlar bölümünün açılması gerekiyor. Ayarlar bölümünün altında hesabımı devre dışı bırak butonu yer alıyor. Bu butona tıklanıp onaylanması halinde hesap devre dışı kalıyor.

Hesap devre dışı kaldığında silinmiş sayılmıyor. Hesabı devre dışı bıraktıktan sonra silinmesi için 30 gün beklemek gerekiyor.

Ios Twitter Hesabını Kalıcı Silme İşlemi

İos işletim sistemine sahip telefonlarda Twitter hesabı silme işlemi kolay bir şekilde yapılıyor. Twitter hesabının silinmesi için Twitter uygulamasına giriliyor. Twitter uygulamasına internet üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden ulaşılabiliyor.

Twitter hesabına girdikten sonra ekranda dişli çark simgesi görülüyor. Bu dişli çark simgesine tıklanması halinde ayarlar kısmına giriliyor. Ayarlar kısmında en aşağı inerek Twitter hesap silme linki aranıyor. Bu butona dokunup onaylandığında hesap devre dışı kalıyor. Bu dakikadan itibaren otomatik olarak hesaptan çıkış yapılıyor.

Hesabın devre dışı kalması ile silme işlemi tamamlanmamış olmuyor. Twitter hesabının tamamen silinmesi için 30 gün beklenmesi ve bu sürede hesaba giriş yapılmaması gerekiyor.

Twiitter Hesap Silme İşlemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Twitter hesabı kapatma işlemleri günün her saati yapılabiliyor. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yer almıyor. Twitter hesabını silen kişilerin bazı şeyleri bilmesi gerekiyor. Silinen hesapta bulunan verilere bir daha ulaşılamıyor. Bu veriler tamamen silinmiş oluyor. Bundan dolayı hesap silme işlemine karar vermeden önce verileri indirmek gerekiyor.

Twitter verileri indirildiğinde kolayca yedeklenebiliyor. Ancak birçok kişi bu detayı atlıyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Youtube Seo Nedir?

Youtube de aslında Google gibi bir arama motorudur. Aralarındaki fark aslında birinde siteleri liste...

Devamı

WordPress Site Hızlandıma Taktiği

Bu teknoloji çağı ve insanların dikkatleri gün geçtikçe azalıyor. Bu nedenle, net sitesi yükleme sür...

Devamı

WordPress Site Hızlandırma Eklentileri

Bir net sitesi yavaş olduğunda ne olur tahmin edin? Kimse onu ziyaret etmiyor. WordPress Önbellek Ek...

Devamı
ß